Bonus program České spořitelny

Česká spořitelna nabízí skvělý věrnostní program, který umožní klientům této banky získání různých výhod. Pokud člověk chce využívat tento věrnostní program, má jako zákazník České spořitelny za určitých podmínek cestu k novým dárkům a také k zajímavým slevám otevřenou.


Kdo může využívat Bonus program?

K tomu, aby někdo mohl využívat Bonus program, nestačí pouze, aby byl klientem České spořitelny. Nutně musí také vlastnit některou z debetních karet České spořitelny anebo Chytré karty České spořitelny. Poté, co člověk splní tyto podmínky, stačí pouze, když si najde přímo internetové stránky České spořitelny a zaregistruje se přímo přes kliknutí na pole Bonus program.

Jak funguje Bonus program České spořitelny

Fungování Bonus programu České spořitelny je poměrně jednoduché, jelikož se jedná o klasický věrnostní program, kdy klienti České spořitelny získávají určitý počet bodů za to, že platí svými platebními kartami vydanými v České spořitelně. Po určitém počtu plateb naskáčou klientům body a ti mohou bez problémů listovat odměnami přímo na internetových stránkách České spořitelny a vybírat si odměnu, na kterou dosáhnou. Mimo klasické dárky a slevy si mohou také dobít třeba mobilní telefon anebo věnovat peníze na dobročinné účely.

Comments are closed.