Bonus program České spořitelny katalog

Česká spořitelna je velmi známou společností a sítí svých poboček a bankomatů převyšuje mnohé bankovní společnosti, které na území České republiky působí. Mimo klasických služeb, jež nabízejí prakticky všechny bankovní ústavy, je třeba říct, že Česká spořitelna umí nabídnout také skvělý věrnostní program, který nese název Bonus program České spořitelny.

Bonus program České spořitelny katalog se nabízí

 

Nabídka Bonus programu České spořitelny je velmi zajímavá, jelikož si mohou vybírat klienti České spořitelny výhody přesně podle svých představ. Například zájemci o různé sportovní náčiní a sportovní potřeby si vyberou přímo v kategorii Sport a kondice či Nevšední zážitky. Tato kategorie je skvělá třeba pro milovníky adrenalinové zábavy. A určitě stojí za vyzkoušení.

 

Bonus program České spořitelny katalog pro děti

 

Skvělé možnosti nabízí Bonus program České spořitelny také nejmenším. Pro klienty je přichystána kategorie s názvem Dětský svět. K dispozici jsou například zajímavé hračky pro kojence od společnosti Chicco. Velmi bohatá je také nabídka hodně známých a proslulých stavebnic Lego. Za věrnostní body je možné získat jak třeba Lego Duplo, tak i klasické Lego.

Comments are closed.