Česká spořitelna servis 24

Jednou z nejznámějších bank působících v České republice je zcela určitě Česká spořitelna. Již jen síť poboček a bankomatů, která je jednou z nejrozšířenějších v tuzemsku, mluví za své. Jednou ze základních služeb České spořitelny je zcela jistě internetové bankovnictví. To spadá pod komplexně pojatou službu Servis 24, které v sobě ještě pojímá GSM Banking a také Servis 24 Telebanking. Podívejme se tedy na Servis 24 blíže.

Charakteristika služby Česká spořitelna servis 24

Servis 24 umožňuje základní operace na účtu konkrétního klienta. Bez problémů je možné obsluhovat běžný účet z různých pohledů. Samozřejmostí jsou příchozí a odchozí platby. Velkou výhodou je také nastavení trvalých příkazů a možnost získání spotřebitelského úvěru. Samozřejmostí je také získání kreditní karty, s čímž souvisí i využívání služby Bonu program, v níž mohou klienti získat hodnotné dárky a slevy v různých obchodech a institucích.

Pro koho je Česká spořitelna servis 24

Internetbanking České spořitelny je určen zejména pro občany a podnikatele. Využívat jej tedy mohou jak osoby fyzické, tak i právnické. Přístup k účtu České spořitelny je umožněn prakticky 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Obsluhovat jej mohou jeho majitelé klidně i ze zahraničí za podmínky, že mají přístup k internetu.

Comments are closed.