Citibank online

Jednou z velmi progresivních a úspěšných společností působících na českém finančním trhu je zcela určitě i Citibank. Jedná se o společnost, která je součástí obrovské finanční skupiny Citi, jež působí přiblížen v nějakých 100 zemích celého světa. Na český finanční trh přišla Citibank v roce 1991 a vytvořila si zde od této doby poměrně solidní a silnou pozici. Citi Bank nabízí spoustu různých možností jak pro fyzické osoby, tak i pro podnikatelskou klientelu. V nabídce je možné vybírat třeba ze spoření, ale také z několika zajímavých investičních možností.

Co přinese bankovnictví Citibank Online?

Citibank online přinese hned několik velmi zajímavých možností. V první řadě klienta, který se přihlásí na toto internetové bankovnictví, zaujme již jen samotný nový a neotřelý design těchto stránek. Dále je vynikající, že je bankovnictví obohaceno o mnohé nové funkce a ovládání není pro uživatele nikterak složité. Určitě také klienti uvítají zjednodušenou formu zadávání převodů finančních prostředků a také zvýšenou bezpečnost.

Hlavní důvody využití Citibank online

Základním důvodem proč používat Citibank online bude jistě to, že je možné získat přístup ke svému účtu 24 hodin denně v každý den v týdnu. Finanční prostředky mohou klienti spravovat v podstatě odkudkoli. Stačí jim pouze počítač připojený k internetu. Rozhodně není třeba cestovat až na některou z poboček Citibank. Jak zřízení, tak i vedení internetového bankovnictví není zpoplatněno. Finanční úspora oproti klasickému anebo mobilnímu ovládání účtu prostřednictvím mobilního telefonu je znatelná. Zapomenout nelze ani na možnost získávání elektronických výpisů, a to až tři roky zpětně.

Přístup do Citibank online

Přihlášení do systému internetového bankovnictví Citibank online je chráněný prostřednictvím bezpečnostního klíče. Jedná se o jednu z nejspolehlivějších možností ochrany. Bezpečnostní klíč získá klient od společnosti Citibank v případě, že se rozhodne pro založení internetového bankovnictví. Je samozřejmostí, že u mnohých nových účtů je internetové bankovnictví Citibank online zařízeno již předem se souhlasem klientů.

Comments are closed.