ČSOB elektronické bankovnictví

Elektronické bankovnictví ČSOB patří k velmi zajímavým produktům, kterých je možné využívat prakticky neustále. Informace o účtu u této společnosti je možné získat prakticky kdykoli, kdy si to člověk přeje. ČSOB Internetbanking 24 nabízí v podstatě možnost jakýchkoli operací na konkrétním účtu dle libosti klienta ČSOB. Ten určitě nemusí takto vůbec navštěvovat pobočku a stát fronty.

Jaké služby nabízí ČSOB elektronické bankovnictví

Mimo klasické informování o stavu účtu, respektive o zůstatku na tomto účtu je možné se informovat také o různých podílových fondech a o investování do nich. Jinak se prostřednictvím elektronického bankovnictví může klient také informovat o penzijním připojištění a různých službách, které jsou s ním spjaty. Přes internetové bankovnictví ČSOB lze také žádat o rozličné úvěrové produkty, které ČSOB poskytuje.

Hypotéka a dobíjení kreditu na mobilní telefony samozřejmostí

Jednou z možností, které Internetbanking 24 také dává, je zcela jistě také informování se o hypotéce u ČSOB. Klidně si také mohou nechat klienti zasílat informační SMS zprávy a emaily, díky kterým budou mít naprostý přehled. Dobíjení kreditu u předplacených karet všech mobilních operátorů je u tohoto internetového bankovnictví samozřejmostí.

Comments are closed.