ČSOB Internetbanking 24 přihlášení

ČSOB je velmi známou společností a bez internetbankibgu se prakticky nemůže obejít. Internetové bankovnictví v současné době patří k naprostému standardu všech bankovních domů. Služba internetového bankovnictví u ČSOB se nazývá Internetbanking 24 a využívá jí stále více klientů této společnosti. Díky Internetbankingu 24 je možné se přihlásit k účtu prakticky kdykoli.

Jak vypadá ČSOB Internetbanking 24 přihlášení?

U ČSOB Internetbanking existují prakticky dva základní typy přihlášení. První typ přihlášení spočívá v zadání identifikačního čísla a PINU. Poté, co člověk zapne počítač a nejede si na internetové bankovnictví, je třeba vyplnit přímo údaje, které mu byly předány při samotném zřizování této služby. Druhý způsob přihlášení spočívá v tom, že se uživatel přihlásí certifikátem k elektronickému podpisu, který je uložený na čipové kartě.

Přihlášení prostřednictvím SMS klíče

Možné je také přihlášení prostřednictvím SMS klíče. Tento typ přihlášení je poměrně podobný přihlášení pomocí PINU. K identifikačnímu číslu je totiž klientovi zaslána jednorázová SMS zpráva, na které je přímo napsán konkrétní SMS klíč. Stačí jej pak napsat do pole k tomu určenému a klient se může k Internetbankingu 24 přihlásit.

Comments are closed.