Elektronické bankovnictví Poštovní spořitelny

Poštovní spořitelna je velmi silnou společností, která sdružuje velké množství lidí na spoustě poboček po celé České republice. Na každé poště je možné využít služeb Poštovní spořitelny dle libosti klientů. Mimo jiné také Poštovní spořitelna disponuje velmi propracovaným internetbankingem, který nese název Max Internetbanking. Podívejme se na to, co je zapotřebí k jeho zřízení.

Podmínky zřízení pro elektronické bankovnictví Poštovní spořitelny

Základní podmínkou pro zřízení Max Internetbankingu je bezesporu vlastnictví osobního účtu u Poštovní spořitelny. V případě, že již některým z běžných účtů u této společnosti disponujete, nezbývá než vyplnit příslušný formulář, díky němuž vám bude tato služba zřízena. Poté, co bude služba internetbanking PS zřízena, zpraví o tom klienta přímo Poštovní spořitelna. Klient tímto dostane identifikační číslo a také PIN. Díky těmto údajům se klient do systému internetového bankovnictví dostane.

Hardwarové požadavky pro elektronické bankovnictví Poštovní spořitelny

Základem internetového bankovnictví je pochopitelně kvalitní osobní počítač anebo notebook. Zapotřebí je u něj procesor Pentium anebo AMD a další podobné procesory. Operační paměť by měla mít minimálně 512 MB. Jinak pokud chce člověk elektronický podpis, měl by mít také čtečku čipových karet.

Comments are closed.