Ge Money Bank internet banka

Založení společnosti GE se datuje do roku 1892, kdy u jejího založení stál sám známý Thomas Alva Edison. V současné době jde o koncern, který pod sebou skrývá velmi široké portfolio činností. Jmenovat bychom mohli například výrobu leteckých motorů anebo bankovnictví č další činnosti. Právě společnost GE Money je jednou z nosných částí celého koncernu GE. Spravuje aktiva, jejichž hodnota je stanovena na 211 miliard amerických dolarů. V České republice působí celkem tři společnosti spadající pod GE Money. Jsou jimi GE Money Bank, GE Money Auto a GE Money Multiservis.

Internetové bankovnictví GE Money

GE Money Bank pochopitelně disponuje také internetovým bankovnictvím. GE Money Bank internet banka zajišťuje velmi rychlou komunikaci s tímto bankovním ústavem. Přes tuto aplikaci je možné ovládat kompletně svůj účet u GE Money Bank. Základem je pochopitelně zadávání platebních příkazů, a to jak těch jednoduchých, tak i trvalých. Komunikace s internet bankou je naprosto bezpečná, jelikož je k aktivaci nutné využít podpisový certifikát anebo mobilní klíč. U internetového bankovnictví také člověk ušetří nemalé finanční prostředky za jednotlivé transakce.

GE Money Manager nabízí zajímavé možnosti…

Velkou výhodou internetového bankovnictví GE Money Bank je zejména existence programu GE Money Manager. Ten v sobě ukrývá spoustu velmi užitečných nástrojů, díky nimž má klient svůj účet naprosto pod kontrolou. Veškeré informace o něm je možné získat v různých grafech a přehledných tabulkách. Konkrétní uživatel si prostřednictvím funkcí GE Money Manageru naprosto přesně rozvrhne své finance tak, aby mu seděly jak příjmy, tak i výdaje. Využít je možné hned několika kategorií a označit si přímo platby, jako jsou výplata, platba za elektřinu a nájem a podobně.

Další přednosti internet banky GE

Velkou výhodou elektronické internetové banky GE je především přehlednost. Naučí se s ní pracovat prakticky každý. Za další přednost je třeba považovat výpis, který chodí klientům pravidelně na jejich emailové adresy. Není problém si nastavit výpis klidně i ve formě SMS zpráv. Do počítače se dá tento výpis uložit hned v několika formátech, přičemž upřednostňovaným formátem je pdf. Jinak je také možné si prostřednictvím internet banky této společnosti zařídit také spoření anebo mohou klienti investovat své finanční prostředky. Výběr možností využití internet banky je hodně velký.

Comments are closed.