Komerční banka přímé bankovnictví

Komerční banka je schopna pochopitelně také nabídnout přímé bankovnictví, jehož název zní Moje banka. Tato poměrně jednoduchá služba umí klientům Komerční banky nabídnout v podstatě velmi široký výběr bankovních služeb. Moje banka je přímým bankovnictvím v tom pravém slova smyslu, jelikož jeho nabídka je opravdu velmi zajímavá a široká.


Rychlé a přehledné zadávání často se opakujících plateb

Zadávání opakovaných plateb z aplikace Moje banka určitě není nijak složité. Když zadá člověk údaje do okna platebního příkazu, je třeba stisknout přímo tlačítko uložit jako šablonu. Ta se následně uloží a je možné ji použít prakticky při jakémkoli dalším využívání internetového bankovnictví z pohledu dalších trvalých plateb.

Zahraniční platba pohodlně

Platby do zahraničí se v internetovém bankovnictví Moje banka také ukládají poměrně pohodlně. Stačí pouze najet na tlačítko s názvem zahraniční platby a pak se již jen zadá swift banky, kam je třeba zaslat platbu. Díky zjednodušenému průvodci lze pak klidně vyplnit přímo údaje o bance příjemce. Při opakujících se platbách je třeba využít pro zjednodušení šablony.

Comments are closed.