Moje banka KB

Komerční banka představuje mateřskou společnost velké finanční skupiny KB, která je součástí obrovského finančního koncernu Société Générale. V České republice zabírá Komerční banka mezi bankovními společnostmi jednu z předních pozic. Jedná se prakticky o univerzální banku nabízející široké portfolio svých služeb jak v oblasti podnikového, tak i detailového a na investice zaměřeného bankovnictví. Další společnosti Komerční banky také nabízejí ostatní produkty, mezi které řadíme například stavební spoření, pojištění, spotřebitelské úvěry a tak dále. Mimo jiné nabízí také Komerční banka standardně internetové bankovnictví, které nese název Moje banka.

Co nabízí Moje banka KB?

Díky službě Moje banka KB mohou klienti této finanční instituce provádět drtivou většinu svých bankovních operací. Základem internetového bankovnictví Komerční banky je pochopitelně získávání veškerých informací o tocích peněz na konkrétním účtu. Bez problémů si tak klient ověří, kam své peníze poslal a naopak, od koho své peníze vyinkasoval. Vše může činit z pohodlí svého domova u počítače připojeného k internetu. Jinak je možné také posílat veškeré peníze na různé účty, a to jak v pravidelném, tak i v nepravidelném intervalu. O bezpečnost svých finančních prostředků se klienti této banky rozhodně obávat nemusejí, jelikož vklady jsou zabezpečeny hned několika různými systémy.

Přihlášení do bankovnictví Moje banka

První přihlášení do internetového systému Komerční banky je poněkud složitější, nicméně klienti jej zvládnou bez problémů in z pohodlí domova. Před samotným prvním přihlášením vám bude certifikačním průvodcem doporučeno, abyste si ověřili to, jestli váš počítač bude schopen pracovat správně. Pak je už pouze třeba, abyste si vyzvedli váš certifikát a nastavili si veškeré údaje, které budou zapotřebí. V případě, že se necítíte zrovna zdatný anebo zdatná v práci s počítačem, může vše provést zaměstnanec Komerční banky přímo na některé z mnoha poboček.

Bezpečnost především

Prevence bezpečnosti není brána Komerční bankou na lehkou váhu, o čemž svědčí i bezpečnostní desatero, které by si měl každý potenciální zájemce o internetové bankovnictví u Komerční banky přečíst. Základem je přitom zcela určitě to, aby pracoval pouze na své osobním počítači. Z jiného se na Moji banku v podstatě ani není možné připojit.

Comments are closed.