Moje banka přímé bankovnictví

Komerční banka disponuje velmi moderním způsobem internetového bankovnictví, který se nazývá Moje banka. Jedná se o skvělý způsob spravování konkrétního účtu v Komerční bance. Díky této službě již není třeba navštěvovat pravidelně pobočky Komerční banky s tím, že zde bude klient realizovat určité operace. Přímé bankovnictví Komerční banky je skvělou příležitostí ušetřit jak peníze, tak pochopitelně také spoustu času.

První přihlášení na Moje banka přímé bankovnictví

Před prvním přihlášením k aplikaci Moje banka je nutné si ověřit, jestli právě váš počítač bude schopen stíhat při operacích spojených přímým bankovnictvím. Když se spustí test počítače a něco bude v nepořádku, určitě na toto bude klient předem upozorněn. Nutné je zejména nainstalování programu Java. Bez toho by přímé bankovnictví nefungovalo tak, jak by mělo fungovat.

Bezpečné fungování služby Moje banka

Přihlašování na službu Moje banka je bezpečné zejména z toho pohledu, že je chráněno certifikátem. Z dalších bezpečnostních prvků jmenujme pochopitelně bezpečnostní kód zvaný PIN. Při samotném přihlašování platí to, že je možné se přihlásit pouze z jednoho jediného počítače, který patří právě klientovi.

Comments are closed.