Půjčka na mateřské dovolené online

Maminky na mateřské dovolené musí věnovat většinu své pozornosti dětem a tak se občas mohou ne vlastní vinou dostat do finanční tísně, kterou nemají mnoho možností jak řešit. Proto jsou k nim tyto půjčky pro ženy na mateřské dovolené co nejvstřícnější a snaží se vyhovět všem jejich požadavkům. V čem především je tato půjčka na mateřské dovolené online na rozdíl od ostatních výhodná?

První velkou předností je ten fakt, že se nebudou muset maminky dostavovat na žádnou bankovní pobočku, kde by musely čekat, domlouvat se s poradcem a podepisovat papíry na které by se těžko v koloběhu starostí s dětmi soustředily. Těžko by navíc na takovou proceduru mohly s sebou vzít své děti a tak by musely shánět ještě hlídání. Tuto půjčku pro ženy na MD lze ovšem vyřídit kompletně z pohodlí vašeho domova, kde máte plný přehled nad tím, co zrovna vaše dítka dělají. Pouze vyplníte online formulář, počkáte až vám v co nejbližší době zavolá operátor a rychle a srozumitelně s vámi domluví detaily vaší půjčky. Po dojednání a potvrzení půjčky již finance poputují na váš účet – děje se tak u některých bank do druhého dne, u čtyřech vybraných (Česká spořitelna, ČSOB, GE Money bank, Komerční banka) dokonce do deseti minut.

Půjčte si od 500 do 12 000 korun rychle a bez ručitele

Vzhledem k tomu, že se jedná o menší finanční obnosy, nebudete u této půjčky pro ženy na MD potřebovat shánět ručitele, jako by tomu bylo jinde. Stejně tak nebudete muset nechávat nikoho nahlížet do vašich bankovních registrů. Úroky platit nebudete, pouze poplatek za vyřízení půjčky. Doba splatnosti se pak pohybuje od 15 do 30 dnů a odvíjí se od výše půjčené částky peněz. Pokud ovšem maminka na mateřské dovolené zrovna kvůli rozličným důvodům, které mohou přijít (např. vážnější nemoc dítěte), nebude schopna splatit úvěr v předem stanovené době, může délku splatnosti prodloužit jednoduchou SMS zprávou o 15 dnů. Takto může učinit až třikrát (ulehčit si tedy může maximálně na 45 dnů).

Comments are closed.