Půjčte si opakovaně až 50 000 Kč

Půjčka v řádech deseti tisíců už nemusí být pouhým snem. Kouzelná půjčka svým dlouhodým klientům půjčí až 50 000 korun, které mohou zaplatit do 30 dnů. Jedná se o prvního poskytovatele půjček v ČR, který vám poskytne půjčku v takovéto výši. O tuto půjčku můžete zažádat prakticky odkudkoliv a to pomocí internetu nebo SMS. Své dlouhodobé klienty zná, a proto jim půjčí i za pomocí SMS. Zažádejte o půjčku, mějte peníze na svém účtu již do 60 minut a splňte si více svých snů. S Kouzelnou půjčkou není nic nemožné, ani prodloužení splatnosti půjčky. Tu si můžete za jednorázový poplatek prodloužit až o dalších 30 dnů.

Výši vaší další půjčky zjistíte jednoduše po přihlášení do vašeho účtu na stránkách Kouzelné půjčky. Vždy se jedná o aktuální výši, která se odvíjí od vašich předchozích řádně splacených půjček. Pokud jste vaše předchozí půjčky splatili řádně a včas, půjčíme vám klidně pomocí SMS.

Přišly vám nečekané účty za telefon, elektřinu nebo plyn? I s tím si dokáže Kouzelná půjčka díky své službě „Zaplatíme vaše účty“ poradit. V žádosti o zaplacení účtů stačí do přílohy vložit kopie účtů k zaplacení a žádost odeslat. Zbytek je již v režii Kouzelné půjčky, která do 60 minut provede platbu. Protože nechce své zákazníky, kterých si váží, nechat na rozpacích, pošle jim zdarma potvrzení o zaplacení. Po zaplacení máte 2 – 30 dnů na to, abyste půjčku zaplatili.

Kouzelná půjčka se stala díky svým klientům, kteří splácí půjčky řádně a včas, nejlevnější a zároveň nejrychlejší půjčkou v ČR. Prakticky redefinovala kategorii s názvem rychlá půjčka. Může si dovolit trvale snížit úrokovou sazbu a zrušit poplatek za poskytnutí úvěru. Levnější půjčku do výplaty byste v ČR těžko hledali. Vyzkoušejte Kouzelnou půjčku ještě dnes a v případě, že se stanete novým klientem, využijte půjčku do 5 000 Kč zadarmo a udělejte radost sobě a svým blízkým. Více informací se dočtete na stránkách www.kouzelnapujcka.cz.

Comments are closed.