RB.cz internetové bankovnictví

Raiffeisenbank se řadí mezi velmi úspěšné bankovní společnosti, které působí nejen v oblasti střední Evropy. Raiffeisenbank je nedílnou součástí velké finanční skupiny Raiffeisen Group. Ta byla založena již v roce 1862 a v současnosti je její součástí mimo Raiffeisenbank ještě několik dalších společností jako Raiffeisen stavební spořitelna anebo Raiffesisen Leasing či Uniqa pojišťovna. V České republice má Raiffeisenbank velmi silnou pozici i díky tomu, že byla schopna spojit se s eBankou v roce 2006. V České republice se nachází 100 poboček této společnosti a její zisk v roce 2008 činil úctyhodných 1,4 miliardy korun.

Co umožní RB.cz internetové bankovnictví?

Základní devízou internetového bankovnictví Raiffeisen je bezesporu to, že má klient naprostý přehled o tom, jak vypadá finanční situace na jeho účtu. Podívat se je možné na zůstatek, ale také na transakční historii. O pohybu na účtu je klient v podstatě okamžitě informován buď na internetu, anebo v případě aktivace prostřednictvím SMS zprávy. Bankovní služby jsou klientům k dispozici v podstatě neomezeně. Nezáleží také na tom, odkud se konkrétní klient do aplikace internetového bankovnictví přihlásí. Jedná se o vynikající úsporu jak času, tak i finančních prostředků klientů Raiffeisenbank.

Zabezpečení RB.cz internetového bankovnictví

Internetové bankovnictví společnosti Raiffeisenbank je chráněno do nejvyšší možné míry. Základem je především ta skutečnost, že přístup na účet je zabezpečen jak prostřednictvím přihlašovacího jména daného klienta, tak i hesla. To si vygeneruje sám klient společnosti z různých písmen a čísel. Velmi důležité je také to, že příkazy na účtu jsou potvrzovány podpisovým certifikátem. Ten je ještě navíc chráněný jednorázovým heslem, které představuje SMS kód, který je rozesílán na mobilní telefon daného klienta.

Jak je možné získat RB.cz internetové bankovnictví?

RB.cz internetové bankovnictví rozhodně není složité získat. Stačí k tomu mít pouze běžný účet u Raiffeisenbank. Jít může jak o Profikonto, Benefitkonto, tak i o několik dalších druhů účtů u této společnosti. Z technických podmínek je nutné vlastnit kvalitní počítač připojený k internetu a předepsaný internetový prohlížeč. Zapomenout bychom neměli ani na mobilní telefon, na který chodí samotné potvrzovací SMS kódy.

Comments are closed.