Servis 24

Česká spořitelna patří mezi nejznámější finanční společnosti v České republice. Její počátky se datují až do roku 1825. Právě tehdy začala fungovat Spořitelna česká, jakási předchůdkyně České spořitelny. Na tradici spořitelnictví v Čechách a na Moravě navázala po rozpadu komunistického bloku roku 1992 akciová společnost Česká spořitelna. Od roku 2000 je Česká spořitelna nedílným členem velké finanční skupiny Erste Group, která disponuje 17,5 miliony klientů po celém světě. Česká spořitelna disponuje velmi propracovaným typem internetového bankovnictví, na který si zvykla velká spousta jejich klientů.

Rozdělení služby Servis 24

Česká spořitelna se chlubí zejména službou Servis 24, která umožňuje jejich klientům bezproblémové ovládání jejich účtů prostřednictvím moderních informačních technologií. Základem je pochopitelně obsluha osobních financí prostřednictvím internetu, tedy Servis 24 Internetbanking. Jinak Česká spořitelna disponuje ještě dvěma dalšími službami, a Servis 24 GSM Banking a Servis 24 Telebanking.

Servis 24 Internetbanking pod drobnohledem

Nejvyužívanější službou je pochopitelně Servis 24 Internetbanking, neboli ovládání svého osobního účtu prostřednictvím internetu. Tato služba je umožněna jak fyzickým, tak i právnickým osobám a zajišťuje neomezený přístup k účtu. Kromě klasických jednorázových příkazů k úhradě, je možné si také navolit trvalé příkazy z účtu anebo další různé chytré služby. Z těch bychom mohli jmenovat například dobíjení mobilních telefonů všech třech operátorů, kteří na území České republiky působí. Služba Servis 24 je velmi dobře zabezpečena, jelikož při odesílání plateb se ještě veškeré transakce potvrzují SMS zprávou na mobilní telefony. Jinak je třeba také ještě jmenovat další bezpečnostní certifikáty, kterými tato služba disponuje.

Comments are closed.