servis 24 Internetbanking

Internetové bankovnictví České spořitelny Servis 24 Internetbanking umí nabídnout velké množství zajímavých služeb, které uživatelé určitě ocení. V první řadě je nutné poznamenat, že internetové bankovnictví České spořitelny je levné jak pro občany, tak i pro osoby, které podnikají.

Přístup na servis 24 Internetbanking

Přístup k účtům mají klienti k dispozici v podstatě neomezeně. Stačí jim pouze připojení k internetu z jakéhokoli místa v České republice anebo v zahraničí. Vše je velmi jednoduché, jelikož stačí pouze nalistovat stránky www.servis24.cz a pak se již přihlásit pod svým klientským číslem a heslem.

Operace na servis24 Internetbanking

Provádět je možné na servisu24 prakticky všechny finanční operace, které člověka jen napadnou. Bez problémů si lze také sjednat různé druhy úvěrů. Jde zejména o spotřebitelský úvěr anebo o klasický kontokorent, který je stanoven po konzultaci s klientem na pobočce, anebo si klient může vybrat z nabízených možností přímo na internetu. Obvyklou částkou na kontokorentu je 10 000 korun, navýšit je možné tyto finance klidně i na jednou tolik. Úvěrové služby člověk může užívat díky takzvané Chytré kartě, kterou si u České spořitelny zařídí. Velkou výhodou je vysoké zabezpečení internetového bankovnictví Servis24, které zajistí naprostou bezpečnost při jeho ovládání.

Comments are closed.