www.csas.cz bonusprogram

Bonus program České spořitelny představuje skvělou možnost jak získat velmi zajímavé ceny prakticky zadarmo. Jediné, co je potřebné k tomu, aby klient České spořitelny získal určité odměny, je to, aby vlastnil kreditní kartu této společnosti a platil s ní. Za jednotlivé platby získává tento člověk bonusové body, za které si potom může objednat některou z velmi zajímavých odměn.

Zaregistrujte se na www.csas.cz bonusprogram

V současné době je také k získávání bodů zapotřebí zaregistrovat se právě na bonus programu České spořitelny. Po registraci získá klient veškeré možnosti spojené právě s bonus programem. Ideální je zejména to, že bude moci bez problémů sledovat, jak mu přibývají jednotlivé body a také to, které body již budou exspirovat. Skvělé je také samotné listování katalogem odměn, který je k dispozici.

Vyberte si odměnu dle svého gusta

Z odměn je možné si vybírat buď libovolně, anebo do výše bodového zůstatku klienta. Možnost si zvolí sám klient. Dárky mohou být jak z oblasti služeb, tak i z oblasti materiálních věcí. Vynikající jsou zejména různé poukazy na dovolenou anebo třeba rozličné sportovní vybavení. Na www.csas.cz bonusprogram je možné také darovat určitý finanční obnos na různé dobročinné záležitosti.

Comments are closed.