www.kb.cz přihlášení

Komerční banka disponuje moderní internetovým bankovnictvím Moje banka, které umožňuje klientům Komerční banky ovládání svého účtu prakticky 24 hodin denně. Zvolit www.kb.cz přihlášení není určitě žádným problémem. Veškeré informace o přihlášení si je možné zjistit jak na stránkách Komerční banky, tak i v našem menším návodu. Podívejme se tedy na to, jak se přihlašuje ke službě Moje banka.

 

www.kb.cz přihlášení prostřednictvím certifikátu uloženého v souboru

 

V první řadě je nutné stáhnout prostřednictvím certifikačního průvodce osobní certifikát. Pak je třeba zadat k tomuto souboru cestu přímo na přihlašovací stránce aplikace Moje banka. Mimo toto je také nutné zadat heslo. Po prvním přihlášení si již bude prohlížeč cestu bezpečně pamatovat a nebude ji po klientovi opět vyžadovat. Pak už bude tedy stačit pouze zadávat při přihlášení pouze heslo.

Bankovní půjčky vždy na vaší straně.

 

www.kb.cz přihlášení pomocí certifikátu uloženého na čipové kartě

 

Když se potřebujete přihlásit do aplikace Moje banka prostřednictvím certifikátu uloženého na čipové kartě, tak je nutné provést dva základní kroky. Tím prvním bude nainstalování ovladačů čipové karty. Tato instalace se provádí pouze jednou. Za druhý krok se považuje přihlášení prostřednictvím bezpečnostního kódu PIN.

Comments are closed.